1 den
v hotelu
Pohoda

20
3

Objevovat krásy Luhačovic z hotelu Pohoda vyrazili Monika s Romanem. Chválí především wellness a výbornou gastronomii.

Do hotelu Pohoda jsme dorazili navečer a nejvíc jsme se těšili na pořádnou večeři. Ta nám udělala opravdu radost – romantika u krbu a skvělé menu doplněné výborným vínem.  Carpacio z lososa, roládka z kukuřičného kuřete, medailonky z panenky, hovězí rump steak s bylinkovou mořskou solí, jako dezert výběr sorbetů nebo krupicový pudink s malinovým coulis a čerstvým ovocem. Zaujal nás také třeba grilovaný hermelín s rozmarýnem a lesním medem nebo vepřová líčka dušená na Ryzlinku rýnském, ale bohužel nejsme nafukovací.

Perličky po večeři

Po večeři jsme se s plnými bříšky odkutáleli do wellness. Terapeutka Dáša nás tu naložila do perličkových koupelí, po dobré večeři neznám lepší relaxaci. Monika pak ještě vyzkoušela masáž vonnými svíčkami a společně jsme se ještě chvíli toulali po vířivkách ve wellness světě.

Relax s výhledem na přehradu

Ráno nás čekala parádní snídaně a po ní procházka k přehradě, nad kterou hotel Pohoda stojí. Protože jarní počasí ještě nepřeje dlouhému toulání po venku, docela rádi jsme se vrátili zpátky do hotelového wellness. Chtěli jsme totiž vyzkoušet saunový svět. Kromě krásného designu interiéru jsme ocenili hlavně několik různých saun, které tu jsou k dispozici. Nezaměnitelné kouzlo má i relaxace na lehátkách s výhledem do zeleně a na přehradu. Po saunování jsme si skočili na oběd a pak nás odvezli z hotelu až pěkně na nádraží. Den v Pohodě nám udělal radost a musíme říct, že hotel umí dostát svému jménu.


<< Zpátky na blog