Ples
seniorů
Praha

3
3

V neděli 1. března 2015 jsme vyrazili reprezentovat Resort Luhačovice na Plese seniorů v paláci Žofín. Trochu netradiční čas plesu, který začínal v nedělním pozdním odpoledni napovídal, že to nebude ples jen tak ledajaký.

 

Nádherné prostory žofínského paláce hostí ples seniorů už po několikáté, letošní ročník se nesl na elvisovské vlně rock n´rollu a my jsme  si to výborně užili. Kromě toho, že lázeňské oplatky zmizely během několika vteřin a jelínkova slivovice vzbudila o něco větší ohlas než pramenitá Vincentka, nás potěšil nejen zájem o Luhačovice, ale také dobré jméno, kterému se město u seniorů Prahy 1 těší.

p1201502unorstranka32

Do cadillacových hitů krále rock n´rollu se z kavárny nesly rytmy Suchého a Šlitra, některé z dam vyrazily na parket v šatech přímo tematických. Zlatým hřebem, na který evidentně všichni čekali, byla taneční soutěž, kde se páry po parketu vznášely v rytmu valčíku, polky a taky rock n´rollu. Pobyt v hotelu Radun si nakonec užijí manželé Zdeborští, kteří začali tancovat po operacích páteře v rámci zdravotních rozcviček. Pro pár na druhém místě připravil pobytový poukaz hotel Pohoda. Věříme, že přijedou v rytmu nesmrtelných melodií Elvise Presleyho.


<< Zpátky na blog