Vánoční
poukazy
Luhačovice

3
12

Lámete si hlavu s dárky pod stromeček? Vyzkoušejte třeba dárkové poukazy do hotelů Resortu Luhačovice. Připravíte tak svým blízkým zážitky, na které nezapomenou.

Vánoční pobytové dárkové poukazy si pro vás připravily hotely Resortu Luhačovice:

 

Augustiniánský dům

Stále nemáte vánoční dárek pro své blízké a nevíte, co by je potěšilo? Věnujte jim zážitek – wellness pobyt v  hotelu Augustiniánský dům. Určitě tak budete spokojeni Vy i obdarovaní. Dárkový poukaz tu pro vás připraví na míru, stačí si vybrat z bohaté nabídky pobytů a programů. Darovat můžete poukaz na ubytování v hotelu, do restaurace Symfonie nebo do wellness centra Harmonie. Podrobné informace hledejte na stránkách hotelu.

augus1528749_951331278227428_5244419321820354378_n

svatební menuZadní pohled s pergolou new

 

 

Hotel Harmonie Luhačovice

Dárkový poukaz do hotelu Harmonie udělá na Vánoce celé rodině. Hotel s opravdu širokou nabídkou procedur, masáží a koupelí leží v krásném prostředí mezi lázeňskou kolonádou a Luhačovickou přehradou. Ať už sem pojedete v létě nebo v zimě, užijete si klid, pohodu a relax v soukromí hotelu. Vánoční poukazy Vám také připraví na míru, stačí si jen vybrat. Více informací najdete na webu hotelu.

harm_bigharm_big

Hotel Pohoda Luhačovice

Dárkové poukazy hotelu Pohoda Luhačovice budou ideální pro všechny, kteří si chtějí odpočinout v prostředí krásně zrekonstruovaného hotelu nad Luhačovickou přehradu. Ideální poloha nedaleko lázeňské kolonády i Luhačovické přehrady láká k vycházkám, skvěle vybavené wellness centrum zase k relaxaci a odpočinku. Dárkové poukazy vám připraví na míru. Více informací na stránkách hotelu.

Babí léto Pohoda LuhačoviceBabí léto Pohoda Luhačovice14IMG_8746

Hotel Radun Luhačovice

Stylovým dárkem pod stromeček bude dárkový poukaz na pobyt v hotelu Radun. Darovat můžete pobyt nebo luxusní večeři ve dvou. Kromě pobytových balíčků na rok 2015 si také můžete nechat připravit dárkový poukaz přesně podle vašich představ. Informace najdete na webu hotelu.

IMG_2677Radun-exterier-20koupelna_Vizepokoj3

 

 

Hotel Vega Luhačovice

Nabídku vánočních poukazů si pro Vás připravili také v hotelu Vega Luhačovice. Darovat můžete seniorský pobyt, aktivní pobyt, silvestrovský pobyt, wellness pobyt nebo si nechat poukaz připravit přesně podle svého přání. Hotel je krásným místem pro rodiny s dětmi, aktivní seniory, mladé páry i rekreační sportovce. Podrobnou nabídku najdete na webu hotelu Vega.

IMG_3037 Silvestr hotel Vega Luhačovice

Hotel Vega - kávová masáž2IMG_1509

 

 

 

 

Hotel Vyhlídka Luhačovice

Dárkový poukaz hotelu Vyhlídka Luhačovice, který stojí u Luhačovické přehrady, je ideální pro in-line bruslaře, rodiny s dětmi i všechny ty, které láká krásná příroda. Dárkové poukazy vám připraví na míru. Více informací hledejte na webu hotelu Vyhlídka Luhačovice.

 

vyhlidka29.-08-pehrada5DSC_0191_3V2 manager_zmenšené

 


<< Zpátky na blog