Valentýn
Resort
Luhačovice


Novinky

15
2

Čas a místo konání

Hotely Resortu Luhačovice

14. 2. 2015VstupnéDalší akce Resortu Rezervace ubytování Kudy za zážitky

O akci

Valentýnská romance v hotelu VegaNestyďte se a využijte možnost se vyfotit v domácím fotokoutku. Věříme, že fotky budou plné emocí a legrace! A to bude ta pravá vzpomínka, kterou si z Vegy nás můžete mimo jiné také odvézt! Kromě romantického fotokoutku čeká vás a vaši lásku čeká v hotelu Vega valentýnská romance s čokoládovou masáží, perličkovou koupelí, whirlpool a dalšími wellness procedurami. Kromě toho také romantická večeře při svíčkách.

Valentýn 2015 hotel Vega

Cena: 2 499,- za osobu na dvě noci

Více info zde >>>Romantický valentýnský večer v Hotelu Vyhlídka Luhačovice
V Hotelu Vyhlídka Luhačovice pro vás připravili valentýnské menu, posezení u plápolajícího krbu a romantickou hudbu k tanci s výhledem na zimní Luhačovickou přehradu, k tomu volný vstup do wellness a sauny.

10366162_10202215391561515_3012310277996123172_n

 

Cena: 3450,- pro pár

Romantický pobyt můžete objednávat na webuHotelu Vyhlídka Luhačovice>>>

 

Kouzlo lásky v Augustiniánském domě
Augustiánská koupel pro dva a rituál pro páry Léčivý dotek, při kterém se naučíte vzájemně masírovat, bude pro oba nezapomenutelným valentýnským zážitkem. V Augustiánském domě na vás navíc čeká degustační menu o pěti chodech nebo láhev Martini Prosecco na přivítanou.

21

Cena od 4 490,-

Podrobné informace zde >>>

 

Nezapomenutelný Valentýn v hotelu Radun Luhačovice

Nezapomenutelný Valentýnský pobyt v Luhačovicích je symbolem lásky, voní romantikou a je naplněn nezapomenutelnými zážitky. Boutique hotel Radun**** je tím pravým místem k prožití Vašich romantických dní: ctí Vaše soukromí a plní všechna Vaše přání. Vychutnejte si chvíle se svou láskou v překrásném prostředí, kde Vás budou hýčkat a rozmazlovat ve stylovém prostředí památkově chráněné prvorepublikové vily architekta Bohuslava Fuchse.


Cena od: 1930 ,-  za osobu na dvě noci

Podrobné informace zde >>>

pokoj3

Program

Čtěte také: 1 den v hotelu Vega