Vega***s Luhačovice

Kontakty

Hotel VEGA, s.r.o.
Pozlovice č. 99
763 26 Luhačovice

+420 577 131 216
420 577 131 061 (fax)

recepce@hotelvega.cz
www.hotelvega.cz Rezervace ubytování

Představení hotelu

Nejkrásnější výhled v Luhačovicích je z pokojů hotelu Vega, který leží na zelených svazích pod Komoncem. Hosté se sem pravidelně rádi vracejí pro sportovní zážitky, na romantické víkendy i na dovolenou s dětmi, protože Hotel Vega je místem, kde si mohou odpočinout od městského hluku a shonu.
Výborně vybavený hotel nabízí kromě 30 pokojů také halu na squash, vlastní bazén, putting green, tenisový kurt, fotbalové hřiště a fitness, stejně jako saunu, whirlpool, solárium nebo opalovací terasu, to vše v krásné přírodě Luhačovic.

Vybavení pokojů

sprcha / vana
WC
vysoušeč vlasů
SAT/TV, telefon
chladnička
bezplatný internet (WiFi)

Typy pokojů

Na hotelu Vega jsou k dispozici 3 apartmány, 4 rodinné pokoje(2 pevná lůžka + možnost 2 přistýlek), 15 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 8 dvoulůžkových bez přistýlek. Parkování na hotelové parkovišti a WiFi v hotelovém areálu zdarma.

Wellness & spa

bazén s protiproudem, whirlpool
finská sauna
odpočívárna
infrasauna
solárium
hydromasáž
perličkové koupele

Pozvánka do wellness

Hotelové wellness centrum má připraveny procedury, masáže, zábaly i terapie, které vám pomohou k uvolnění, lepší kondici i zvednutí sebevědomí. Maséři hotelu Vega se snaží přinášet úlevu bolestivým a unaveným svalům, se kterou přichází pocit pohody a uvolnění.

V hotelu Vega můžete vyzkoušet aromaterapeutické masáže, relaxační masáž zad a šíje, masáže obličeje, zad a šíje teplými lávovými kameny, medové detoxikační masáže, havajské masáže Lomi Lomi, indické masáže, reflexní masáže plosky nohou, elektro akupresuru, rašelinové zábaly, bahenní zábal z mrtvého moře nebo parafínové zábaly.

Gastronomie

Restaurant Vega
Pondělí - Neděle 12:00 - 22:00 hod

Navštivte restauraci

Stravování je množné v hotelové restauraci, která má kapacitu 40-66 míst k sezení podle uspořádání. Obědy a večeře si hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel, polévek, předkrmů a moučníků. V hlavní sezónu obvykle připravujeme polopenze, které se skládají ze snídaně podávané formou švédského stolu a večeře, kterou lze vybrat ze tří menu. V letních měsících je připraveno 40 míst na přední terase a posezení u ohniště a grilu na terase zadní. Kavárna má 26 míst k sezení.  Každý pátek během letních prázdnin hotel Vega***s pořádá grilování specialit na letní terase.

Hotel Vega v roce 2014 obhájil své vítězství na Food Festivalu Luhačovice. Čtěte rozhovor s Martinem Žočkem o tom, že vyhrát podruhé za sebou je úplná šílenost >>>

Volný čas a aktivity

masáže
relaxace
koupele

Za dalšími zážitky

Klidné a tiché prostředí je ideálním místem k relaxačnímu pobytu uvolňující Vaše tělo i mysl. Hotel nabízí péči masérů a služby v areálu s bazénem, whirlpoolem, saunou, soláriem nebo procházky v překrásném okolí. Pravidelně jsou na hotelu připravovány programy s využitím kosmetiky, manikury, pedikury a široké nabídky masáží.