Luhačovice pro seniory

Za dalšími zážitky

Luhačovice jsou pro seniory krásným místem relaxace a klidu. Procházka po lázeňské kolonádě, posezení u Luhačovické přehrady nebo výlet na Velehrad Vám navíc dovolenou v Luhačovicích příjemně zpestří. Podívejte se na seniorské nabídky našich hotelů.

Pokud máte dotaz nebo potřebujete poradit, ozvěte se nám:


Lenka Blažková
Resort Luhačovice
+420 773 230 335
blazkova@luhacovskezalesi.cz

Hotel  Vyhlídka Luhačovice****

Krásný hotel na břehu Luhačovické přehrady nabízí balíček Pro zralý věk, ve kterém jako senioři ušetříte více než 4000 Korun. Hotel Vyhlídka Luhačovice je zrekonstruován v duchu staveb Dušana Jurkoviče, příjemné restauraci tak teplé tóny dřeva dodávají útulnost valašských chaloupek. Přímo u hotelu je asfaltová trasa vedoucí kolem přehrady nebo Jurkovičova alej, která vás po 3, 5 kilometrech dovede do centra Luhačovic.  V hotelu Vyhlídka Luhačovice jsou připraveni ubytovat i osoby se sníženou pohyblivostí. Hotel je ideální pro aktivní seniory, kteří mají rádi vycházky a krásnou přírodu. 

Hotel Vega***s Luhačovice

Hotel Vega s nádherným výhledem na údolí Luhačovické přehrady stojí na zelených svazích Komonce. V seniorských pobytech se tu specializují především na lehčí procedury a masáže, nabízí relaxaci v bazénu i vířivce nebo procházky s nordic walking holemi. Senioři si mohou v Hotelu Vega Luhačovice vybrat z programů s názvy Pivní pohlazení, Moravský relax nebo Znovuzrození. Seniorské pobyty jsou v Hotelu Vega Luhačovice zvýhodněné. Hotel je krásným místem pro relaxaci a wellness, nabízí velké množství procedur a skvělé výhledy z hotelových pokojů. Do centra Luhačovic vozí hosty denně minibus.

Hotel Radun**** Luhačovice

Přímo v srdci Luhačovic leží perla mezi hotely, kde Vám připomenou krásu a noblesu první republiky se skvělým servis, který k ní neodmyslitelně patří. V hotelu Radun si zakládají na kvalitě, která se tak odráží v kuchyni i v ubytování. Rodinný hotel je připraven splnit i ta nejnáročnější přání. Skvělá poloha v centru města a hotelový výtah navíc zaručí komfort i seniorům, kteří nejsou velkými sportovci.

Hotel Pohoda**** Luhačovice

Mezi seniory je Hotel Pohoda Luhačovice velmi oblíbený díky skvělé gastronomii a krásnému interiéru, který nabízí pohodlí a klid. V perfektně vybaveném wellness centru najdete obsáhlou nabídku masáží, zábalů, koupelí a dalších procedur. Kromě 5 % seniorské slevy tu také pravidelně nabízejí Týden pro seniory nebo konzultaci s lékařem, který poradí vhodné procedury. Hotel leží necelé tři kilometry od městského centra, kam Vás dopraví vlastní mikrobusem. Hotel Pohoda Luhačovice je skvělým místem pro seniory, kteří si chtěj užívat odpočinek a vybrat si procedury podle svého gusta. 

Hotel Harmonie *** Luhačovice

Také v hotelu Harmonie nabízí pobyt s názvem Týden pro seniory. Hotel v krásném zeleném areálu nabízí velký výběr procedur a vlastní hotelový bazén, navíc v příjemné cenové relaci. Hotel leží u Jurkovičovy aleje necelé dva kilometry od centra města uprostřed zeleně. Hotel Harmonie je příjemným a cenově dostupným místem pro krásnou dovolenou pro seniory i celou rodinu. 

Hotel Augustiniánský dům ****s Luhačovice

Krásný hotel Augustiniánský dům je další perlou na náhrdelníku Luhačovických hotelů. Stylový hotel s vlastní kaplí a osobitým interiérem je připraven na náročnou seniorskou klientelu, která si potrpí na vybrané lahůdky a osobní přístup ve wellness i dalších službách. Hotel Augustiniánský dům je jedinečným místem, kde se o Vás budou pečovat doslova v rukavičkách. Hotel leží 500 metrů od lázeňské kolonády.