Penzion
U Hráze

Kontakty

Pozlovice 36
PSČ 763 26
CZ +420 731 117 943 , +420 736 217 241
SK +421 944 254 665
penzionuhraze@seznam.cz
Jaroslav Polakovič Rezervace ubytování

Penzion U Hráze najdete na pozlovické straně Luhačovické přehrady. Rodinný penzion je ideální pro dovolenou s přáteli i s dětmi. Pokoje mají vlastní koupelnu a vejde se sem i větší rodinka. Zároveň si můžete užít soukromí a odpočinout si v krásné přírodě přímo na březích přehrady.

Související odkazy

Web Penzionu U Hráze

Vybavení pokojů

Apartmány pro 2 - 9 osob
Vlastní kuchyňka
Vlastní WC s koupelnou v každém apartmánu
Balkon

Typy pokojů

V penzionu najdete pokoje s kapacitou 2 - 9 osob. Součástí každého pokoje je vlastní kuchyňka a koupelna, takže je zaručeno úplné soukromí. Díky relativně velké kapacitě pokojů je penzion vhodný pro pobyt větších i menších skupin, pro pobyt rodin s dětmi i skupiny přátel.

Wellness & spa

Fyzioterapie, akupresurní masáž Energy, reflexní terapie, tejpování (Kinesiotaping), manuální lymfodrenáž,

Pozvánka do wellness

V penzionu U Hráze najdete fyzioterapeutické centrum, které nabízí regenerační masáže zad a šíje, ruční lymfatickou drenáž, reflexní masáže nohou a zad, akupressurní masáže, Breussovu masáž nebo kinesiotaping, který dokáže pomoci při řadě pohybových problémů.

Gastronomie

Sport bar Penzionu U Hráze

Navštivte restauraci

V penzionu najdete sport bar s travnatou terasou a výhledem na hladinu Luhačovické přehrady. Točí se tu několik druhů a místní specialitou jsou nápoje typicky slovenské, mezi nimi například tatranský čaj. Samozřejmostí je nekuřácké prostředí a velké venkovní dětské hřiště.

Volný čas a aktivity

Dětské hřiště
Fyzioterapie
In - line
Cyklo

Za dalšími zážitky

Díky jedinečné poloze přímo na břehu přehrady nabízí penzion U Hráze aktivní dovolenou pro celou rodinu. Pro děti je přímo u penzionu nové dětské hřiště, společně s rodiči se pak mohou projet na kole nebo kolečkových bruslích okolo přehrady. Zdejší okruh měří 3 kilometry a na kolečkové brusle má ideální povrch. Penzion je také výborně vybaven pro cyklodovolené větších i menších skupin.