Pohoda**** Luhačovice

Kontakty

Hotel Pohoda
Pozlovice 203
763 26 Luhačovice

+420 577 100 811
+420 577 100 813 (fax)

info@pohoda-luhacovice.cz
www.pohoda-luhacovice.cz Rezervace ubytování

Představení hotelu

Hotelem, který dokáže skvěle dostát svému jménu je nově zrekonstruovaný Wellness hotel Pohoda Luhačovice. Opravdu široká nabídka relaxačních a wellness procedur spolu s výbornou kuchyní a moderním interiérem jsou pro dovolenou v Luhačovicích tím pravým.
Usměvavý personál Hotelu Pohoda Luhačovice vám nabídne některý z 84 pokojů nebo dvou apartmá s výhledem na okolní krajinu. Čtyřhvězdičkový hotel je připraven splnit náročná přání každého hosta, a to jak na rodinné dovolené, tak na dovolené pro seniory nebo relaxačním víkendu pro dva v Luhačovicích.

Související odkazy

Akce Resortu Luhačovice

Vybavení pokojů

klimatizace
přímá telefonní linka
bezplatné připojení k internetu
satelitní televize
trezor
minibar

Typy pokojů

Hotel Pohoda disponuje moderním komfortem nových a rekonstruovaných pokojů ve čtyřhvězdičkovém standardu, které jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem, telefonem a pevným i bezdrátovým internetovým připojením. Pokoje hotelu Pohoda jsou plně klimatizovány a jejich nedílnou součástí je balkon nebo francouzské okno s výhledem na okolní krajinu. Hotel Pohoda Vás uvítá přátelskou rodinnou atmosférou, kterou si vychutnáte s celou rodinou nebo při individuálním pobytu.

Wellness & spa

15m dlouhý plavecký bazén s masážními chrliči a vývěvou
relaxační vířivý bazén pro 12 osob s teplotou vody 35°C
whirlpool pro 4 osoby s teplotou vody 35°C
finská sauna
parní eukalyptová sauna
bylinková sauna
tepidárium
relaxační prostor s anatomicky tvarovanými lehátky a výhledem do zeleně

Pozvánka do wellness

Relaxační centrum hotelu Pohoda **** je místem, na kterém naleznete klid a harmonii duševních i tělesných prožitků za asistence příjemné obsluhy odborně školených masérů a masérek. Za zvuků relaxační hudby je uvolňováno Vaše tělo i mysl a kombinace exotických vůní Vás vytrhne z únavy a letargie. Nad tím vším se rozprostírá vůně pomáhající uvolnit Vaše tělo i mysl. Vůně levandule uklidňuje, máta peprná naopak dodává energii a mateřídouška přivádí harmonii do celého těla. Více o nabídce relaxačního centra hotelu Pohoda hledejte v sekci Wellness

Gastronomie

Restaurant Pohoda
Pondělí - Neděle 12:00 - 22:00 hod

Navštivte restauraci

Restaurace hotelu Pohoda se svým charakterem a nabízeným standartem služeb v oblasti moderní gastronomie řadí mezi prémiové podniky v Luhačovicích a jejích okolí. S kapacitou 146 míst rozdělených do tří částí nabízí flexibilní uspořádání prostoru dle aktualních potřeb hostů.
Více informací o restauraci hotelu Pohoda Luhačovice najdete v sekci Gastronomie.

Volný čas a aktivity

Další aktivity

Za dalšími zážitky

Procházky a cyklovýlety do okolí Luhačovic jsou vítaným aktivním odpočinkem, k dispozici je dostatek tras pro začátečníky i náročnější turisty a cykloturisty. Kolo si můžete půjčit přímo v recepci hotelu.