Radun**** Luhačovice

Kontakty

Boutique hotel Radun****
Bílá čtvrť 447
763 26 Luhačovice

+ 420 577 103 692

recepce@hotelradun.cz
www.hotelradun.cz Rezervace ubytování

Představení hotelu

Vítejte v novém boutique hotelu RADUN**** v lázních Luhačovice, který vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30.let minulého století.  Zaujme Vás rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a okouzlí individuálním přístupem ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného jednání. Radun je proslulý balkóny a terasami do přírodního prostředí, zážitkovou gastronomií a jedinečným wellness „Prožitkový klub“. Poloha hotelu je ideální – klidné místo lázeňského parku u minerálního pramene Aloiska, v těsné blízkosti centra, však stranou jeho ruchu.

Související odkazy

Akce Resortu Luhačovice

Radun: Kávu jsme vybírali rok

Radun zve na prohlídky interiéru

Vybavení pokojů

přímá telefonní linka
bezplatné připojení k internetu
satelitní televize
trezor
minibar
vysoušeč vlasů
župany

Typy pokojů

V památkově chráněné, nově zrekonstruované funkcionalistické vile je k dispozici celkem 31 lůžek. Pokoje splňují kritéria náročných klientů a poskytují pocit příjemné elegance a komfortu. Jsou stylově zařízeny moderním nábytkem na míru, širokými postelemi se zdravotními matracemi a vynikají svými balkony a terasami do přírodního prostředí. V hotelu RADUN si můžete vybrat svůj pokoj podle jména. Výjimečné prožitky Vám přinese střešní wellness apartmá „Vize“ se zimní zahradou s vířivou vanou a krásnou terasou.

Wellness & spa

finská sauna
relaxační místnost s výhledem do zeleně a čajovým servisem
vodoléčebné terapie
masáže, zábaly, inhalace
volný vstup do sousedního vodního ráje
střešní wellness apartmá se zimní zahradou a vířivou vanou

Pozvánka do wellness

Wellness hotelu RADUN**** „Prožitkový klub“ nemůžete minout. Vůně vonných esencí Vás uchopí a zavedou do intimního prostředí, kde se Vás ujmou jemné ruce terapeutů. Vybereme Vám procedury dle Vašeho aktuálního stavu, zrelaxujete v sauně, či v odpočívárně s výhledem do zeleně a se šálkem bylinného čaje. Více informací o Prožitkovém klubu hotelu RADUN najdete v sekci Wellness.

Gastronomie

Café restaurant RADUN****
Pondělí - Neděle 12:00 - 21:00 hod

Navštivte restauraci

Café restaurant hotelu RADUN**** s velkou letní terasou je proslulý zážitkovou gastronomií, vinotékou a kávovým menu. Nabídneme Vám nejkvalitnější prémiové rumy dovážené z oblastí jižní Ameriky a Karibiku a doutníky skladované v humidoru. Večery v úterý a v sobotu jsou ve znamení romantiky při svíčkách s klavírem. Více informací o Café restaurant RADUN**** naleznete v sekci Gastronomie.

Čtěte také: Radun - Kávu jsme vybírali rok >>

Volný čas a aktivity

půjčovna kol
kancelářské služby
room service
concierge
praní prádla

Za dalšími zážitky

Recepce Boutique hotelu RADUN**** se vyznačuje překvapivými službami concierge. Poradíme Vám, co se v Luhačovicích děje a co byste právě Vy nejraději přivítali. Luhačovice Vám mohou přinést velikou klidovost a relaxaci, ale také je to městečko plné kultury a sportovních možností. Pokud jste už do svého vozu zapomněli nabalit kolo nebo jste jen dostali chuť si zasportovat a zároveň poznat zblízka Luhačovice, nezoufejte. Rádi Vám zajistíme půjčení kol. Potřebujete během svého pobytu nutně vytisknout nějaký soubor z Vašeho počítače, či e-mailu? Nebo Vás zaujala tiskovina, od které potřebujete kopii? Skener, kopírka, tiskárna, fax, a třeba i e-mail. Tyto služby pro Vás máme připraveny na recepci. Zašpinili jste si svůj oblíbený kostýmek do společnosti, nebo Váš sportovní úbor nese následky Vašich sportovních výkonů? Obraťte se na recepci hotelu.