Restaurace Pohoda**** Luhačovice

Kontakty

Hotel Pohoda
Pozlovice 203
763 26 Luhačovice

+420 577 100 811
+420 577 100 813 (fax)

info@pohoda-luhacovice.cz
www.pohoda-luhacovice.cz Rezervace ubytování

Představení hotelu

Restaurace a Café hotelu Pohoda Luhačovice je příjemným místem, kde si můžete vychutnat moderní gastronomii se špičkovým servisem. Díky tomu je to skvělé místo pro pracovní oběd, odpolední kávičku nebo romantickou večeři ve dvou.

 

Gastronomie

Restaurant Pohoda
Pondělí - Neděle 12:00 - 22:00 hod

Navštivte restauraci

Restaurace hotelu Pohoda se svým charakterem a nabízeným standardem služeb v oblasti moderní gastronomie řadí mezi prémiové podniky v Luhačovicích a jejích okolí. S kapacitou 146 míst rozdělených do tří částí nabízí flexibilní uspořádání prostoru dle aktuálních potřeb hostů.

Součásti restauračního zařízení jsou rovněž kongresové a párty prostory s možností rozčlenění na tři samostatné salonky vybavené ozvučovací a projekční technikou. Celý prostor je pokryt bezdrátovým připojením k internetu. S kapacitou až 150 míst umožňuje díky variabilinímu dispozičnímu řešení interieru pořádání nejrůznějších společenských akcí jako jsou svatby, oslavy, školení apod.

Restaurace je také skvěle vybavena pro realizaci Vašich firemních akcí. Hotel Pohoda disponuje konferenčními a jednacími místnostmi až pro 150 osob, má flexibilní prostory s nejmodernějším audiovizuálním a technickým vybavením, vynikající cateringové služby, restaurace, snadné parkování, bezplatné WiFi a specializovaný personál vyhrazený pro vaši akci.