Hotel Vyhlídka**** Luhačovice

Kontakty

Hotel Vyhlídka
Pozlovice 206
763 26 Luhačovice

+420 577 105 285 (fax)
+420 608 434 390

vyhlidka@vyhlidka.eu
www.vyhlidka.eu Rezervace ubytování

Představení hotelu

Na břehu Luhačovické přehrady stojí krásný rodinný Hotel Vyhlídka Luhačovice. Velmi příjemný interiér stylizuje hotel do dob Dušana Jurkoviče, který vtiskl lázním Luhačovice jejich neopakovatelnou atmosféru. Spolu s přehradou, aquaparkem, cyklostezkami a dětským hřištěm v těsné blízkosti je Hotel Vyhlídka Luhačovice ideálním místem pro víkendový pobyt i letní dovolenou v Luhačovicích.

Hotel Vyhlídka Luhačovice nabízí 47 pokojů včetně pokojů De Luxe, restauraci s útulnou atmosférou a českou kuchyní, stejně jako prostornou terasu pro letní posezení. Vedle hotelu leží aquapark Duha, lanové centrum Pirátská zátoka i půjčovna lodiček a šlapadel. A kdyby v Luhačovicích náhodou pršelo, můžete se schovat do sauny nebo whirpoolu, případně si s přáteli zahrát bowling na dvou drahách, které Hotel Vyhlídka Luhačovice nabízí.

Související odkazy

Akce Resortu Luhačovice

Vybavení pokojů

xxx

Typy pokojů

Hlavní budova hotelu s recepcí prošla rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2006, a její interiér je ve stylu Arch. Jurkoviče, který dal podobu mnoha budovám v Luhačovicích. Pro hosty je zde připraveno 12 pokojů, z toho 4 pokoje Deluxe. Pokoje jsou standardně dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek. Každý z nich má vlastní velký balkon s posezením a s výhledem na přehradu.

Interiér depandance byl zrekonstruován v roce 2009, a je naopak v moderním stylu. Jeho kapacita je 35 pokojů se 72 lůžky. Pokoje jsou jedno až třílůžkové, 7 z nich jsou nadstandardní apartmány, 10 pokojů Deluxe. I zde má většina pokojů balkon s výhledem na přehradu. Pro potřeby hostů je v přízemí hotelu salonek, snídaně jsou zajišťovány formou rautu v hlavní budově.

Celková ubytovací kapacita hotelu je 98 lůžek a 22 přistýlek. Pro nejmenší hosty jsou k dispozici dětské postýlky.

Wellness & spa

finská sauna,
whirlpool,
masáže

Pozvánka do wellness

Relaxační zázemí má spíše komorní charakter. Jeho součástí je sauna, whirlpool, pracoviště maséra, šatny a sociální zázemí.

Gastronomie

Restaurant Vyhlídka
Pondělí - Neděle 11:00 - 22:00 hod

Navštivte restauraci

V útulné restauraci jsou servírovány krajové speciality i mezinárodní kuchyně. Ve vinárně v přízemí i v restauraci je široký výběr vín nejen z Moravy, které uspokojí i náročnější klientelu.

Za příznivého počasí, zejména v letních měsících je otevřena prostorná a částečně zastřešená terasa pro 120 osob s obsluhou. Pro kolemjdoucí a sportovce je připraveno rychlé občerstvení vedle hráze přehrady u nového Aquaparku.

Volný čas a aktivity

Bowling,
šipky,
kulečník,
cyklo servis

Za dalšími zážitky

Hostům jsou k dispozici dvě bowlingové dráhy, šipky, kulečník a dětské hřiště. Malebné okolí láká k výletům pěší, cykloturisty (cyklostezka 5238) i milovníky in-line bruslení (okruh kolem přehrady cca 3,5km). Přímo u hotelu je nově vybudovaný venkovní aquapark.

Nepravidelně jsou pořádány taneční večery, posezení u cimbálu, tematická gastronomie, ochutnávky vín nebo v letních měsících velká grilování na terase.

Hotel je také certifikován mezinárodní značkou „Cyklisté vítáni“, která zaručuje milovníkům cyklistiky připravenost hotelu poskytnout specifické služby: kvalitní odstavné místo pro kola a zavazadla v dohledu hosta; uzamykatelná místnost pro bezplatné uschování jízdních kol; možnost vyprání a usušení oblečení a výstroje; poskytnutí základního nářadí pro jednoduché opravy kol; možnost a základní vybavení pro mytí kola; lékárničku a zprostředkování výpůjčky kvalitních kol.