4 Dohody
Jaroslav
Dušek

5
8

V pondělí 25. srpna 2014 předvede Jaroslav Dušek na novém nádvoří hotelu RADUN v Luhačovicích benefiční představení „Čtyři dohody“. Jaroslav Dušek v něm poutavou a odlehčenou formou předává staré toltécké pravdy a názory na svět, zformulované do moderní podoby Donem Miguelem Ruizem ve stejnojmenném knižním bestselleru.

Výtěžek z prodeje vstupenek bude použit na dostavbu dívčí školy pro tibetské uprchlíky v severoindickém údolí Spiti.

V rámci představení bude v hotelu RADUN umístěna prodejní výstava originálních ručně malovaných tibetských mandal. Zároveň si návštěvníci budou moci koupit v charitativním obchůdku výrobky, které vyrobili tibetští uprchlíci v exilových vesničkách v indických Himálajích. Představení také podpoří dodavatelé a partneři hotelu Radun, kteří navýší příjem benefičního představení o nemalou částku. Celkový výtěžek benefice bude zveřejněn na konci představení.

Jaroslav Dušek Radun Dusek-v-Radunu-2012

 KDE:

Nádvoří hotelu RADUN, Bílá čtvrť 447, 763 26 Luhačovice,  www.hotelradun.cz

KDY:

Pondělí 25. 8. 2014, od 19:30 hodin

 CENA VSTUPENKY:

400 Kč

JAK ZAKOUPIT VSTUPENKY:

Prodej vstupenek probíhá na recepci hotelu Radun. Vstupenky je možné také rezervovat telefonicky na čísle 577 103 692, kde zároveň získáte případné další informace.

ČTYŘI DOHODY

  • Autor:                         Jaroslav Dušek
  • Předloha:                    Don Miguel Ruiz
  • Hlavní role:                 Jaroslav Dušek
  • Spoluúčinkují: Pjér La Š´éz, Zdeněk Konopásek
  • Světelný design:         Viktor Zborník

Popis předlohy:

Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky.

Anotace:

Čtyři dohody: Nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky, dělejte vše, jak nejlépe dovedete. Jaroslav Dušek, který je výjimečný improvizátor, moderátor, libretista, scénárista, režisér a herec, je zároveň propagátorem známé knihy Čtyři dohody – kniha moudrosti starých Toltéků, která se stala předlohou pro jeho stejnojmenné divadelní vystoupení. Hra je zpracována velmi odlehčeně, promítne se v nadsázce, volně zpracovaná, improvizovaná. Všechno to, co kniha Čtyři dohody obsahuje, co se učí na seminářích, všechno to Jarda Dušek naprosto grandiózním stylem lehkosti a humoru dokáže předat i zcela laické veřejnosti.

 KONTAKT:

Hotel RADUN, Bílá čtvrť 447, 763 26  Luhačovice

Jana a Marek Nesázalovi, tel.: 577 103 692, e-mail: marek@nesazal.cz


<< Zpátky na blog