Luhovaný
Vincent

17
6

POTKÁME SE U PRAMENE

 

Festival uprostřed lázeňské sezony je místem pro živé umění všech žánrů. Luhovaný Vincent sebevědomě zakotvuje v Luhačovicích a akcentuje umění ve veřejném prostoru. Město ožívá kulturou!

 

Než přikročíme k odhalování programu letošního festivalu, rádi bychom všechny pozvali 13. června 2015 na warm-up festivalu do Uherského Brodu, který je již tradičně spojen s oslavou narozenin literární kavárny Ulité kafe. Na programu je vernisáž obrazů Michala Novosada, koncerty kapel Nou Brejns a Tumpach Kvoč a afterparty s DJ Zlatomil. Vincetka gratis a účast většiny týmu pořadatelů festivalu zaručena!

 

Šestý ročník multižánrového festivalu Luhovaný Vincent poprvé za dobu své existence proběhne v plném proudu lázeňské sezony, a to 10. – 12. července 2015. Jen tak lázeňské město Luhačovice, turistické centrum na pomezí Slovácka a Valašska, zastihneme ve své typické letní podobě a dopřejeme zážitek z festivalového programu více lidem. V předvečer festivalu 9. července pořádáme již tradiční zahajovací projekci v letním kině na terase Městské plovárny.

 

Festival je inovativní v přístupu k dramaturgii a ve formě prezentace umělecké tvorby. Do programu vnášíme interaktivní formáty jako workshopy, besedy, happeningy etc., během kterých dochází k přímé konfrontaci publika s umělcem či dílem. I letos usilujeme o expanzi festivalových aktivit do veřejného prostoru. Svým neformálním charakterem festival vytváří příležitost pro spontánní setkávání umělců a široké veřejnosti.

 

Připravujeme spuštění crowdfundingové kampaně na webovém portále hithit.cz. Kampaň má název Nechť nám pramen nevyschne! a motto: „Aby byl šestý nálev Vincenta co nejvydatnější, potřebujeme tvou pomoc.“ Touto cestou se snažíme získat poslední potřebné prostředky od široké veřejnosti a umožnit jí tak prokázat zájem o podporu festivalu. Kromě akreditací na festival se mohou přispěvatelé těšit na spoustu originálních odměn adekvátních výši příspěvku.


<< Zpátky na blog