Skluzavka
Vega

10
6

Novou luhačovickou atrakcí je unikátní přírodní vodní skluzavka, na které se ode dneška mohou projet děti i dospělí. Nová atrakce měří 150 metrů s převýšením 25 metrů. Tím se skluzavka pyšní statusem nejdelší přírodní  vodní skluzavky v České republice.

 

skluavka2 skluzavka_pohled z hotelu

 

 

Od dnešního dne mohou u hotelu Vega v Luhačovicích návštěvníci využít jedinečnou přírodní skluzavku, která vyrostla v bývalém zorbingovém korytě. Stopadesát metrů dlouhá atrakce má 25 metrů převýšení a povozit se v ní mohou dospělí i děti. Součástí skluzavky je i písčitá pláž s lehátky a slunečníky, která navodí atmosféru prosluněné pláže.

„Skluzavka má dojezdový bazének s vodou pro hladký dojezd a provoz na atrakci kontroluje plavčík tak, aby bylo vše maximálně bezpečné. Sami už jsme se několikrát svezli a za sebe musím říct, že to dolů pěkně sviští,“ představuje přírodní skluzavku ředitel hotelu Vega Tomáš Voráček. „Skluzavka je součástí našich volnočasových aktivit, kterými chceme oživit program nejen našim hostům, ale také místním obyvatelům nebo návštěvníkům lázní.“

Jedinečnou vodní skluzavku doplňuje areál minigolfu, beach volejbalové hřiště, putting green, tenisový kurt, dětský koutek nebo wellness areál s širokou nabídkou procedur. Při vstupu na vodní skluzavku se hostům nabízí zvýhodněný vstup také do vnitřního bazénu hotelu. Díky tomu je možné atrakci spojit s celodenním programem. Návštěvníky hotelu Vega také čeká bohatá nabídka občerstvení v hotelové kavárně – velmi oblíbenou se stala novinka, domácí osvěžující limonády, nebo páteční grilovačky s hudbou.  Možnost skluzavku vyzkoušet budou mít také návštěvníci Dětského dne Resortu Luhačovice, který proběhne 28. 6. přímo u hotelu Vega.


<< Zpátky na blog