Zima
v
BIFU

18
11

Stejně, jako se Luhačovice pomalu převlékají do zimního kabátku, převlékla se i luhačovická prodejna BIFU. K cyklistickým perličkám před zimou přibylo ještě nejnovější zimní vybavení v podobě nových modelů lyží, běžek, snowboardů a sněžnic, které si můžete půjčit, vyzkoušet nebo koupit. Na čerstvém manšestru alpských ledovců i na zavátých stezkách pod Komoncem si pak budete moct být jistí, že jezdíte na perfektním vybavení.

Zimní sezóna BIFU Luhačovice  Zimní sezóna BIFU Luhačovice

Mezi zimními novinkami nechybí sněžnice, které si můžete vyzkoušet. Podle Standy Duháně z BIFU je ideální třeba trasa z Podhradí na Starý Světlov. Nedočkavci ale budou muset vydržet do prvních sněhů, protože věřte, že s nimi to jde na sněžnicích mnohem lépe. Ostatně sníh je také důvodem, proč jsou sněžnice také skvělou rehabilitační pomůckou. Díky měkkému dopadu nohy do prašanu je chůze na sněžnicích velmi šetrná ke kloubům a je to jedna z nejzdravějších forem pohybu.

Zimní sezóna BIFU Luhačovice  Zimní sezóna BIFU Luhačovice

Ti, kteří dávají přednost podstatně rychlejším prkýnkám, by si měli všímat lyží 2015 Elan Amphibio. Tohle Porsche mezi lyžemi škrtá kompromisy předchozích technologií a díky svému profilu těží ze skvělé přilnavosti hran i skvělého zatáčení. Zatímco dřív jste si museli vybrat, díky téhle novince můžete mít obě tyto vlastnosti v jediném páru lyží.  Zásadní je tady odlišná konstrukce levé a pravé lyže, která vám umožní odvést skvělý výkon i ve velmi náročném terénu.

Zimní sezóna BIFU Luhačovice Zimní sezóna BIFU Luhačovice

Pro robátka, která ještě nebrázdí alpské svahy, ale vy byste je rádi vzali poprvé na lyže, mají v BIFU bezva vychytávku. Protože se děti většinou nerady šněrují do pevných lyžáků a vázání, vrací se lyže First Step k samým počátkům lyžování a nabízí upevnění lyží přímo na dětskou botu. Lehoučké termoplastové lyže s veselými malůvkami navíc dětem udělají radost pro svou snadnou ovladatelnost a protismyku na skluznici, který brání neočekávaným karambolům.

 

Zimní sezóna BIFU Luhačovice  Zimní sezóna BIFU Luhačovice

 

Až se vyrazíte podívat do BIFU na novinky, udělejte si čas i na posezení u krbu se šálkem výborné kávy, kterou sem dodává rodinná pražírna kávy Coffeespot z Kudlovic. Určitě tak stihnete probrat všechny zásadní detaily vaší zimní výbavy, se kterou pak můžete dělat parádu nejen ve frontách na vlek.

 

Čtěte také Rozhovor se Standou Duháněm: Rozjeďte to s BIFU >>>


<< Zpátky na blog